Dyplomy | Certyfikaty | Podziękowania | Bony | Vouchery

Krótkie terminy, personalizacja, elegancki gruby papier

Druk dyplomów, certyfikatów, które mogą być wykorzystane jako pi­sem­ne i personalizowane za­świad­cze­nia o kwalifikacjach  i umiejętnościach zdobytych przez uczest­ni­ków podczas szko­leń i kur­sów, dokumenty potwierdzające prawo do wykonywania określonych w nim czynności lub zgodność produktów z deklarowanymi przez wystawcę właściwościami, niezwykle atrakcyjne, pi­sem­ne imienne dowody uznania, podziękowania za wyjątkowe zasługi dla firm i osób prywatnych lub  jako bony, vouchery upoważniające osoby lub firmy na nich wymienione do skorzystania z określonych usług.

Druk w dowolnym formacie, do A3, na grubym eleganckim matowym papierze o gramaturze 350 g. który zapewnia elegancki wygląd i sztywność. Każdy taki druk może być spersonalizowany dowolnymi danymi (imię i nazwisko, numer….), oraz zabezpieczony przed fałszowaniem.

Oferujemy także eleganckie okładki z indywidualnym personalizowanym nadrukiem, w które można włożyć wydrukowany dyplom, certyfikat lub podziękowanie. Okładka taka podnosi rangę wręczanego dokumentu.
Zobacz ofertę okładek.

Specyfikacja

Format: A3 (297×1420 mm) | A4 (210×297 mm)
Papier: kreda matowa 350 g
Kolorystyka: cmyk/0
Foliowanie: opcja folia matowa lub błyszcząca

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.
Ceny netto, należy doliczyć  23% VAT.
Cena nie obejmuje ramek widocznych na przykładowych zdjęciach

Możliwość wydrukowanie wielu różnych wzorów/projektów w ramach jednego wybranego nakładu

NakładKreda matowa - 350 gCyclus offset - 300 g
NakładKreda matowa - 350 gCyclus offset - 300 g
do 25 szt.23 zł24 zł
do 50 szt.39 zł40 zł
do 100 szt.72 zł75 zł
do 125 szt.87 zł91 zł
do 150 szt.100 zł104 zł
do 175 szt.116 zł121 zł
do 200 szt.132 zł138 zł
do 225 szt.148 zł155 zł
do 250 szt.163 zł171 zł
do 300 szt.185 zł194 zł
do 350 szt.210 zł221 zł
do 400 szt.234 zł247 zł
do 450 szt.252 zł266 zł
do 500 szt.278 zł293 zł

Dopasowanie szablonu do wymagań klienta – 30 zł
Personalizacja polegająca na wpisaniu imienia i nazwiska osoby wyróżnionej – 1 zł/szt.

Przygotowaliśmy kilka eleganckich wzorów, które można wykorzystać do stworzenia własnego dyplomu lub certyfikatu. Wystarczy wstawić własny nagłówek, nazwę firmy lub nazwisko osoby wyróżnionej oraz krótki tekst uzasadniający przyznanie wyróżnienia. Prezentowane wzory możesz dostosować do własnych upodobań poprzez zmianę kolorystyki, rodzaju i wielkości czcionek

Zamawiając certyfikat stworzony wg jednego z prezentowanych wzorów otrzymasz certyfikat lub dyplom, wydrukowany z Twoim tekstem, na papierze kredowym o gramaturze 350 g w kolorze białym. Wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd końcowego druku

  • Orientacja pozioma lub pionowa
  • Możesz zmienić kolorystykę wszystkich elementów
  • Możesz wstawić własny tekst
  • Możesz  zmienić wielkość i krój wszystkich czcionek
  • Możesz wstawić logo swojej firmy
  • Możesz zlecić nam personalizację polegającą na wpisaniu imion i nazwisk z dostarczonej bazy (.XLS)

Ramki prezentowane na zdjęciach nie są wliczona w cenę usługi. Oczywiście każdy wydrukowany przez nas dyplom lub certyfikat można łatwo samodzielnie oprawić wykorzystując w tym celu bogatą ofertę ramek dostępnych w handlu.

Kreda matowa 350 g –  elegancki biały matowy papier powlekany o dużej sztywności. Papier nie chłonie tuszu i np. pieczątka będzie się rozmazywała

Cyclus offset 300 g –  papier offsetowy matowy, 100% masy makulaturowej. Dobrze chłonie tusz, można przystawić pieczątkę.

Dyplomy i certyfikaty drukowane są jednostronnie w pełnym kolorze – CMYK/0 dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii cyfrowej na najnowocześniejszych maszynach do druku cyfrowego dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Pierwsza strona może zostać zalaminowana błyszczącą lub matową folią.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Do pocztówek można zamówić koperty firmowe lub reklamowe z dowolnym kolorowym nadrukiem. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach

Wzory dyplomów, certyfikatów