Dyplomy | Certyfikaty | Podziękowania | Bony | Vouchery

Krótkie terminy, personalizacja, elegancki gruby papier

Druk dyplomów, certyfikatów, które mogą być wykorzystane jako pi­sem­ne i personalizowane za­świad­cze­nia o kwalifikacjach  i umiejętnościach zdobytych przez uczest­ni­ków podczas szko­leń i kur­sów, dokumentów potwierdzających prawo do wykonywania określonych w nim czynności lub zgodność produktów z deklarowanymi przez wystawcę właściwościami. Atrakcyjnie graficznie pi­sem­ne imienne dowody uznania, podziękowania za wyjątkowe zasługi dla firm i osób prywatnych. Bony, vouchery upoważniające, osoby lub firmy na nich wymienione, do skorzystania z określonych usług.

Wymienione powyżej materiały możemy wydrukować praktycznie w każdym formacie nie przekraczającym A3 (297 x 420 mm), na grubym eleganckich papierach o gramaturze aż do 350 g. Stosowane przez nas papiery zapewniają elegancki wygląd i sztywność każdego druku. Dodatkowo każdy taki druk może być spersonalizowany dowolnymi danymi (imię i nazwisko, numer….), oraz zabezpieczony przed fałszowaniem.

Oferujemy także eleganckie okładki z indywidualnym personalizowanym nadrukiem, w które można włożyć wydrukowany dyplom, certyfikat lub podziękowanie. Okładka taka podnosi rangę wręczanego dokumentu.
Zobacz ofertę okładek.

Specyfikacja

Format: A5 (148×210 mm)| A4 (210×297 mm)|A3 (297×1420 mm) |
Papier: kreda matowa 350 g
Kolorystyka: cmyk/0
Foliowanie: opcja folia matowa lub błyszcząca

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.
Ceny netto, należy doliczyć  23% VAT.
Cena nie obejmuje ramek widocznych na przykładowych zdjęciach

Dopasowanie szablonu do wymagań klienta – 30 zł
Personalizacja polegająca na wpisaniu imienia i nazwiska osoby wyróżnionej – 1 zł/szt.

Przygotowaliśmy kilka eleganckich wzorów, które można wykorzystać do stworzenia własnego dyplomu lub certyfikatu. Wystarczy wstawić własny nagłówek, nazwę firmy lub nazwisko osoby wyróżnionej oraz krótki tekst uzasadniający przyznanie wyróżnienia. Prezentowane wzory możesz dostosować do własnych upodobań poprzez zmianę kolorystyki, rodzaju i wielkości czcionek

Zamawiając certyfikat stworzony wg jednego z prezentowanych wzorów otrzymasz certyfikat lub dyplom, wydrukowany z Twoim tekstem, na papierze kredowym o gramaturze 350 g w kolorze białym. Wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd końcowego druku

  • Orientacja pozioma lub pionowa
  • Możesz wstawić własny tekst
  • Możesz  zmienić wielkość i krój wszystkich czcionek
  • Możesz wstawić logo swojej firmy
  • Możesz zlecić nam personalizację polegającą na wpisaniu imion i nazwisk z dostarczonej bazy (.XLS)

Ramki prezentowane na zdjęciach nie są wliczona w cenę usługi. Oczywiście każdy wydrukowany przez nas dyplom lub certyfikat można łatwo samodzielnie oprawić wykorzystując w tym celu bogatą ofertę ramek dostępnych w handlu.

Kreda matowa 350 g –  elegancki biały matowy papier powlekany o dużej sztywności. Papier ten nie chłonie dobrze tuszu, jeżeli planujesz na wydrukach przystawiać pieczątkę to będzie się ona rozmazywała jeżeli nie pozostawisz wydruków do wyschnięcia.

Cyclus offset 300 g –  Niepowlekany papier offsetowy, powierzchniowo zaklejany o matowej powierzchni, produkowany w 100% z makulatury.
– Delikatny i elegancki odcień papieru makulaturowego.
– Dobrze chłonie tusz, można przystawić pieczątkę.

Dyplomy i certyfikaty drukowane są jednostronnie w pełnym kolorze – CMYK/0 dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii cyfrowej na najnowocześniejszych maszynach do druku cyfrowego dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Pierwsza strona może zostać zalaminowana błyszczącą lub matową folią.

W  e-mailu proszę przesłać:
1. Nr wybranego wzoru
2. Teksty i grafiki które mamy umieścić na dyplomie/certyfikacie
3. Listę nazwisk jeżeli dyplomy/certyfikaty mają być przez nas spersonalizowane
4. Podać liczbę sztuk dyplomów/certyfikatów jaką mamy wydrukować
5. Dane do faktury
6. Adres do wysyłki.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Koperty firmowe lub reklamowe z dowolnym kolorowym nadrukiem na całej powierzchni koperty. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach

Wzory dyplomów, certyfikatów