Teczki firmowe, ofertowe | Cyfra A4

Specyfikacja

Format po złożeniu: 220 x 305 mm
Grzbiet: 1 mm
Skrzydełko: doklejane bez zadruku
Papier: Kreda matowa 350 g
Kolorystyka: CMYK/0 | CMYK/CMYK
Wykończenie: standard | folia błysk | folia mat
Hot stamping: opcja

Teczka firmowa, ofertowa ze skrzydełkami
Standardowa teczka ofertowa, firmowa na ofertę lub dokumenty drukowana na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Zadruk jedno lub dwustronny z możliwością jednostronnego foliowania matową lub błyszczącą folią. Przyklejane, szerokie skrzydełko zabezpieczaja włożone dokumenty przed wypadnięciem.

Teczka na dyplomy, certyfikaty.
Dyplom lub certyfikat ukończenia  kursu lub szkolenia wygląda bardzo elegancko jeżeli wykonany jest z grubszego i sztywnego papieru i jest wręczany w eleganckiej okładce. Prezentowana teczka wykonana jest z papieru kredowego na którym można nadrukować dowolną treść oraz grafikę. Przyklejany pasek utrzymuje włożony dyplom lub certyfikat w miejscu, zapobiegając jego wysunięciu. Pierwsza stronę można dodatkowo uszlachetnić przez foliowanie matową lub błyszczącą folią.

 

 

Pobierz Szablon teczki i przygotuj samodzielnie projekt do druku

Oferta teczek drukowanych offsetowo oraz cennik druku znajdziesz na tej stronie

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach

Teczka ofertowa ze skrzydełkami

Teczka na dyplomy, certyfikaty

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt teczki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Teczki są drukowane  na wysokiej jakości papierze kredowym  o gramaturze 350 g, który końcowemu produktowi zapewnia odpowiednią sztywność i elegancki wygląd

Teczki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK

Skrzydełko przyklejane, białe i  bez nadruku.

Druk odbywa się na nowoczesnych maszynach produkcyjnych (firmy Xerox) do druku cyfrowego, Dzięki czemu jakość druku cyfrowego nie odbiega od  tradycyjnego druku offsetowego a ma tę przewagę, że pozwala na druk nakładów już od 1 sztuki. Dzięki drukowi cyfrowemu można w cenie wybranego nakładu wydrukować kilka różnych wzorów/projektów.

W ramach jednego nakładu, w podanej cenie, można wydrukować kilka różnych wzorów/projektów, np. wybierając nakład 1000 szt. w podanej cenie można wydrukować 10 wzorów po 100 szt., 20 po 50 szt. lub inną dowolną kombinację.