Ulotki | Standard

Tanie kolorowe ulotki reklamowe

Standardowe, najczęściej wybierane ulotki reklamowe. Druk ulotek na wysokiej jakości papierze offsetowym lub kredowym, do wyboru kilka gramatur z każdro rodzaju papieru. Drukujemy z plików dostarczonych przez Klientów. W ramach jednego nakładu i w podanej cenie można wydrukować kilka różnych projektów ulotek.

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt ulotki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena projektu zaczyna się od 50 zł i zależy od tego jak dużo czasu grafik musi poświęcić na stworzenie końcowego projektu

Ulotki drukowane są na wysokiej jakości papierze offsetowym lub kredowym.
Dostępne gramatury widoczne są w cenniku
Papier na jakim drukujemy pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie.

Ulotki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze (CMYK) dzięki czemu można na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy w technologii cyfrowej na najnowocześniejszych maszynach do druku cyfrowego dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Foliowanie uszlachetnia końcowy produkt.

Folia błyszcząca sprawia, że kolory wydrukowane są bardziej nasycone a dodatkowo zabezpiecza ulotki przed warunkami atmosferycznymi.

Folia matowa sprawia, że kolory są przygaszone a dzięki foliowaniu ulotki są aksamitne w dotyku i bardzo eleganckie.

Osoby zainteresowane wyceną ulotek foliowanych prosimy o kontakt

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych ulotkach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Osoby zainteresowane wyceną hot stampingu prosimy o kontakt

Ulotki drukujemy na nowoczesnych maszynach produkcyjnych (firmy Xerox) do druku cyfrowego. Jakość druku cyfrowego nie odbiega od tradycyjnego druku offsetowego a ma tę przewagę, że pozwala na druk nakładów już od 1 sztuki.

W ramach jednego nakładu, w podanej cenie, można wydrukować kilka różnych wzorów/projektów. Minimalny nakład jednego wzoru/projektu – 25 szt.