Stojaki reklamowe | 3 ścianki

Stojaki reklamowe Wykonane są z papieru o wysokiej gramaturze dzięki temu są sztywne i stabilne. Posiadają 3 ścianki, na których można umieścić dowolny kolorowy nadruk.

Jest to bardzo uniwersalna i jak na razie nietypowa przez co intrygująca forma reklamy firmy, produktów lub usług. Najczęściej są wykorzystywane jako kalendarze firmowe, które są doskonałą formą reklamy działającą przez cały rok. W restauracjach wykorzystywane są jako skrócone menu lub jako specjalna oferta, która przez to że przez cały czas stoi na stoliku przed klientem przyciąga uwagę.

Stojaki wykonujemy w kilku formatach tak że z pewnością każdy Klient znajdzie idealny dla niego format. Wykonujemy także stojaki w innych nietypowych formatach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Specyfikacja

Papier: kreda matowa 350 g | kartonik jednostronnie bielony 300 g
Kolorystyka: cmyk/0
Foliowanie: opcja
Hot stamping: opcja

Gotowe stojaki dostarczamy rozłożone na płasko, produkt posiada pasek samoprzylepny do sklejenia stojaka.

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt stojaka. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena projektu od 50 zł

Stojaki drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym  matowym o gramaturze  350 g lub jednostronnie bielonym kartoniku 300 g, dzięki czemu końcowy produkt jest stabilny a użyty rodzaj papieru  pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie.

Stojaki drukowane są jednostronnie w pełnym kolorze – CMYK/0 dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii cyfrowej na najnowocześniejszych maszynach do druku cyfrowego dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych stojakach można umieścić elementy wykonane metaliczną folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Osoby zainteresowane wyceną hot stampingu prosimy o kontakt

Foliowanie uszlachetnia końcowy produkt.

Folia błyszcząca sprawia, że kolory wydrukowane są bardziej nasycone a dodatkowo zabezpiecza produkt przed warunkami atmosferycznymi.

Folia matowa sprawia, że kolory są przygaszone a dzięki foliowaniu ulotki są aksamitne w dotyku i bardzo eleganckie.

Osoby zainteresowane wyceną stojaków foliowanych prosimy o kontakt

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach