Wizytówki | Druk cyfrowy

Klasyczne wizytówki firmowe o prostych narożnikach. Druk na, wysokiej jakości, matowym papierze kredowym 350 g. Drukujemy projekty dostarczone przez Klientów oraz wykonujemy profesjonalne projekty wizytówek.

Specyfikacja

Format: 90 x 50 mm, 85 x 55 mm
Papier: kreda matowa 350 g
Kolorystyka: 4/0 | 4/4
Narożniki: proste
Foliowanie: Tak
Hot stamping: opcja

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt wizytówki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Koszt projektu obejmuje przygotowanie 2-3 wersji do akceptacji oraz późniejsze przygotowanie plików do druku.

Cena podstawowego projekty to  30 zł

Wizytówki drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym  o gramaturze 350 g. Użyty rodzaj papieru  pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie a wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność końcowego produktu.

Wizytówki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii cyfrowej na maszynach produkcyjnych firmy Xerox dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych wizytówkach można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie w jednym miejscu. Większe powierzchnie lub hot stamping dwustronny wyceniany jest indywidualnie

Wizytówki mogą zostać uszlachetnione przez foliowanie jednostronne lub dwustronne.
Do wyboru jest

  • folia błyszcząca – zabezpiecza wizytówki przed warunkami atmosferycznymi i sprawią, że wydrukowane kolory są się bardziej wysycone.
  • folia matowa – sprawia, że wizytówki są jedwabiste w dotyku i przez klientów są odbierane jako bardziej eleganckie niż te bez foliowania. Sprawia także, że kolory wydrukowane na wizytówkach są odbierane jako przygaszone.
  • folia matowa soft skin – jest to szlachetniejsza odmiana tradycyjnej folii matowej, która sprawia, że wizytówki są w dotyku jak aksamit. Kolory wydrukowane na wizytówkach są odbierane jako przygaszone.

Wizytówki drukowane są na nowoczesnych maszynach produkcyjnych (firmy Xerox) do druku cyfrowego, Dzięki czemu jakość druku cyfrowego nie odbiega od  tradycyjnego druku offsetowego a ma tę przewagę, że pozwala na druk nakładów już od 1 sztuki.

plastic_business_card9

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach