Papier firmowy | A4, A5

Papier firmowy w formacie A4 (210×297 mm) lub A5 (148×210 mm) drukowany na wysokiej jakości papierze offsetowym o gramaturze 90 g. Zadruk jedno lub dwustronny z możliwością składania do formatu DL.

Specyfikacja

Format: A4 (210 x 297 mm) | A5 (148 x 210 mm)
Papier: offset 90 g | offset 120 g
Kolorystyka: cmyk/0
Hot stamping: opcja

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt papieru firmowego. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Koszt projektu obejmuje przygotowanie 2-3 wersji do akceptacji oraz późniejsze przygotowanie plików do druku.

Cena podstawowego projekty to  90 zł

Papier firmowy drukowany jest na wysokiej jakości papierze offsetowym o gramaturze 90 g lub 120 g, na który można później, bez problemów, wykonywać nadruk na dowolnej drukarce.

Papier firmowy drukowany jest jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK
Drukujemy w technologii cyfrowej na najnowocześniejszych maszynach do druku cyfrowego dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych papierze firmowym można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Osoby zainteresowane wyceną hot stampingu prosimy o kontakt

listownikaa