Notesy | Spiralowane

Notesy, notatniki, bloczki z okładką, środek

Popularne notesy na spirali. 20 i 40 kartkowe notesy spiralowane w standardowych formatach  A4, A5, A6, DL. Środek jest drukowany jednostronnie lub dwustronnie, w pełnym kolorze lub  tylko w kolorze czarnym, na papierze offsetowym 80 g natomiast okładka na wysokiej jakości papierze kredowycm o gramaturze 350 g. Wszystko jest łączone w jedną całość metalową spiralą. Spirala jest zakładana po długim lub krótkim boku.

Na życzenie możemy wykonać notesy w innych formatach oraz z inną liczbą kartek.

Specyfikacja

Format: A4, A5, A6, DL
Papier: offset 80 g/kreda matowa 350 g
Kolorystyka: 4/0 | 4/4 | 1/1 | 1/0
Narożniki: proste
Foliowanie okładki: opcja
Hot stamping an okładce: opcja

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej. Ceny netto, do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

plastic_business_card9

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt notesu. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena podstawowego projekty to  30 zł

Notesy drukowane są na wysokiej jakości papierze, środki na offsecie 80 g, okładka na kredzie matowej 350 g.
Użyty rodzaj papieru  pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie a wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność końcowego produktu.

Środki zadrukowywane są jednostronnie lub dwustronnie w kolorze czarnym lub w pełnym kolorze  dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii cyfrowej na maszynach produkcyjnych firmy Xerox dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na okładce notesów można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową metaliczną folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie w jednym miejscu. Większe powierzchnie lub hot stamping dwustronny wyceniany jest indywidualnie

Okładka może zostać dodatkowo uszlachetniona poprzez foliowanie.  Do wyboru jest folia matowa lub błyszcząca

Folia matowa dodaje elegancji, okładka jest aksamitna w dotyku, kolory są przygaszone
Folia błyszcząca powoduje, że kolory w odbiorze są bardziej nasycone

Notesy drukowane są na nowoczesnych maszynach produkcyjnych (firmy Xerox) do druku cyfrowego, Dzięki czemu jakość druku cyfrowego nie odbiega od  tradycyjnego druku offsetowego a ma tę przewagę, że pozwala na druk nakładów już od 1 sztuki.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach