Notesy | na spirali

Popularne notesy do notowania w różnych formatach z nadrukiem jedno lub dwustronnym. Okładka ze środkami łączona jest metalową spiralą.

Klasyczne, tradycyjne pocztówki, karty pocztowe drukowane w różnych formatach na wysokiej jakości papierze. Mogą być miłą pamiątką z wakacji, informować o promocjach, mogą służyć jako kupony rabatowe lub kartki z życzeniami imieninowymi lub świątecznymi. Polecamy druk pocztówek dla hoteli, restauracji, placówek kulturalnych oraz gmin, które mogą czerpać z nich dodatkowy zysk jak i również firmom które chcą w nietypowy sposób dostarczać klientom informacje o swoich ofertach lub promocjach.

Specyfikacja

Format: A6 | DL | A5 | A4
Objętość: 20 kartek | 40 kartek
Papier okładka: Kreda mat 350 g
Papier środki: offset 80 g
Kolorystyka: cmyk/0 | cmyk/cmyk

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej. Ceny netto, do podanch cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości  + 23%

    obrazek

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt notesu. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena minimalna to 30 zł netto.

Notesy na spirali drukowane są na wysokiej jakości papierze, który zapewnia im elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność
– okładka – kreda matowa 350 g
– środki – offset 80 g

Nadruk na notesach wykonywany jest jednostronnie lub dwustronnie pełnokolorowy dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki lub czarno-biały.

Notesy drukujemy na najnowocześniejszych maszynach do druku cyfrowego dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Do pocztówek można zamówić koperty firmowe lub reklamowe z dowolnym kolorowym nadrukiem. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach