Klaskacze

Niezbędnik każdego prawdziwego kibica

Klaskacze, wykonane z dwustronnie zadrukowanego papieru złożonego w harmonijkę, to niezbędny gadżet każdego prawdziwego kibica zarówno na małą jak i dużą imprezę sportową, pomagają odpowiednio głośny dopingować ulubioną drużyną oraz są doskonałym nośnikiem reklamy.

Format: 320×450 mm
Papier: kreda matowa 300 g
Bigowanie: 8 bigów co 50 mm
Kolorystyka: druk dwustronny CMYK/CMYK

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt klaskacza. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a na wysokość ceny ma wpływ stopień skomplikowania i czas jaki trzeba poświęcić na wykonanie projektu.

Klaskacze drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym 300 g, który zapewnia im elegancki i profesjonalny wygląd oraz odpowiednią sztywność

Klaskacze drukowane są dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Mniejsze nakłady drukujemy w technologii cyfrowej na najnowocześniejszych maszynach do druku cyfrowego, większe nakłady na maszynach drukarskich techniką offsetową, dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Druk można uszlachetnić przez laminowanie matową lub błyszczącą folią

Cennik druku

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznym. Ceny netto, vat 23%.

Nakład/PapierKreda 300 g
do 100 szt.237 zł
do 250 szt.405 zł
do 500 szt.623 zł
do 750 szt.770 zł
do 1 000 szt.899 zł
do 1 500 szt.1 120 zł
do 2 000 szt.1400 zł